Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Genel / EMEL FARZ KİMDİR?

EMEL FARZ KİMDİR?

1975 Yılında TED Ankara Koleji’nden mezun oldum.

1975-1979 Yılları arasında, Hacettepe Üniversitesi’nde Psikoloji Lisans eğitiminden sonra, 1979-1981 yılları arasında aynı üniversitede Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamladım. Daha sonraki yıllarda, Transandantal Meditasyonla (TM) başlayan enerji çalışmalarıma Usui Reiki, Karuna Reiki, Lighterian Reiki ve Kundalini Reiki gibi farklı Reiki teknikleri ile devam ettim. 2005 yılında Reiki eğitmeni (Reiki Master) oldum. Aynı yıllarda, Reiki eğitmenliğinin yanısıra EMF (Elektromanyetik alan dengelemesi) uygulayıcılık eğitimini aldım (İlk 4 aşama). 2009-2011 yılları arasında Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsü’nde (www.TSDE.org), Psikoterapist Mehmet Zararsızoğlu tarafından verilen Aile (Sistem) Dizimleri terapistliği eğitimini tamamladım.( Sistem Dizimleri Eğitim Programları”, Alman Sistem Dizimleri Derneği (DGfS – Deutsche Gesellschaft für Systemaufstellungen) tarafından onaylanmıştır. Ayrıca “Sistem Dizimleri Eğitimi” Avrupa Psikoterapi Derneği (EAP- The European Association for Psychotherapy) kriterleri, yöntem ve esaslarına göre yapılandırılmıştır.)

Çalışmalarımı bağımsız psikolog olarak ANKARA-Ümitköy’de sürdürmekte ve kişilerin yaşam sorunları karşısında daha güçlü ve dengede kalarak büyümeleri için destek verirken, psikoterapi sürecini güçlendirmek için Reiki, EMF, EFT (Duygusal Özgürlük tekniği), EMDR ve TAT gibi enerji teknikleri kullanmaktayım.

About ruhsalbilimler

Bunuda Gördünüz Mü ?

MCKS PRANİK ŞİFA® TEMEL KURS

MCKS PRANİK ŞİFA® TEMEL KURS Süre: 2 gün Önkoşul: 16 yaş ve üzerinde olmak PRANİK ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir