Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Genel / MCKS PRANİK ŞİFA® TEMEL KURS

MCKS PRANİK ŞİFA® TEMEL KURS

MCKS PRANİK ŞİFA® TEMEL KURS

Süre: 2 gün

Önkoşul: 16 yaş ve üzerinde olmak

PRANİK ŞİFA 1 nci Seviyede, enerji auranız ile çalışmanın temellerini öğrenirsiniz. Bu, “tarama”yı veya enerjiyi hissetmeyi, “süpürme”yi veya tıkanmış enerjiyi temizleyip atmayı ve auranızdaki prana enerjisi eksikliği olan bölgelere “enerji verme”yi veya takviye etmeyi öğrenmeyi kapsar. Ellerinizin merkezindeki enerji merkezlerini veya “çakraları” aktive etmeyi öğrenerek başlarsınız. Bu sizin pranaya hassas olmanızı ve blokajları teşhis etmek ve sonra o bölgeyi temizlemek, enerji vermek ve yeni prana ile canlandırmak için bir insanın – veya kendinizin – enerji alanını taramanızı sağlar.

PRANİK ŞİFA hekimlere, hemşirelere, masaj terapistlerine, akupunktur uzmanlarına, kayropraktörlere, shiatsu uygulayıcılarına ve şifa alanındaki birçok başka uzmanlara öğretilmektedir. Bu onların mümkün olan en kısa öğrenme zamanında güvenle ve kalıcı biçimde şifa vermelerini sağladı. Bu uzmanlar PRANİK ŞİFAYI çok etkili ve uygulaması kolay bulmaktalar.

PRANİK ŞİFA 1 nci Seviye’de kapsanan bazı diğer konular:

Enerji anatomisi: Bedeninizin iyileşme sürecini hızlandırmak için çakralar, meridyenler ve auralar ile çalışmayı öğreneceksiniz.

Koruyucu şifa: Hastalığın, fiziksel bir rahatsızlık olarak tezahür etmesini tamamen önlemek için, hastalığın negatif enerji kalıplarını uzaklaştırmayı öğreneceksiniz.

Kendine Pranik şifa uygulama: Bu şifa tekniklerini kendi iyileşmenizi hızlandırmak için uygulamayı öğreneceksiniz.

Aşağıdaki bedensel sistemler ile ilişkili hastalıklar için adım adım teknikler:

· Solunum sistemi, örneğin astım

· Dolaşım sistemi, örneğin kalp hastalıkları

· Mide bağırsak sistemi, örneğin ishal

· Kas ve iskelet sistemi, örneğin arterit ve sırt ağrısı

· Üreme sistemi, örneğin adet problemleri

· Ayrıca migren ve sinüzit gibi yaygın problemler için tedavileri öğreneceksiniz.

İlave olarak, sizinle aynı mekanda bulunmayan sevdiklerinize uzaktan şifa uygulamayı öğreneceksiniz.

Ve İkiz Kalpler Meditasyonunu öğreneceksiniz. İkiz Kalpler Meditasyonu, kozmik bilince ya da aydınlanmaya ulaştırmayı hedefleyen bir tekniktir.

Tüm PRANİK ŞİFA kursları “tecrübeye dayanır”, yani kursta teknikleri ve uygulamaları kendinize ve etrafınızdakilere uygulayarak öğrenirsiniz. Kurs sırasında, tüm prensipler kapsamlı şekilde açıklanır ve teknikleri ayrıntılı şekilde uygularsınız, böylece kursu bitirdiğiniz zaman pozitif

sonuçlar üretme yeteneğinize güvenirsiniz. PRANİK ŞİFA 1 nci Seviye (Temel Kurs) tüm diğer kurslara katılmak için ön koşuldur.

Temel Pranik Şifa Türkçe kitabı ve İkiz Kalpler Meditasyonu Türkçe CD verilmektedir.

MCKS İLERİ PRANİK ŞİFA®

Süre: 2 gün

Önkoşul: Temel Pranik Şifa Eğitimi

İLERİ PRANİK ŞİFA daha etkili şifacı olmak isteyenler için özelleştirilmiş bir workshoptur.

İLERİ PRANİK ŞİFADA, daha hızlı, daha etkili şifa sonuçları almak için renk pranalarının nasıl kullanıldığını öğrenirsiniz. Renkli prana enerji alanında ve çakralarda Adaha odaklanmış bir etki yaratır. İLERİ PRANİK ŞİFADA öğretilen bazı diğer yetenekler aşağıdadır:

İleri renk şifası: Renkli prananın renk tonlarının doğru oranlarının, doğru kombinasyonlarının ve derecelerinin nasıl kullanıldığını öğrenirsiniz. İleri tarama: Enerji alan kalıplarındaki dengesizliklerin daha hızlı yorumlanmasını, değerlendirilmesini ve düzeltilmesini öğrenirsiniz. Güçlü özelleştirilmiş şifa teknikleri: Yaraların Hızlı İyileştirilmesini, Hücresel Yenilemeyi, İç Organların Temizlenmesini, Kanı Temizlemeyi ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için diğer teknikleri öğrenirsiniz. Bedenin doğal iyileşme yeteneğini güçlendiren yüksek seviyede enerji yöntemleri: AIDS, kanser, felç, diyabet, kundalını sendromu (meditasyon veya diğer aşırı enerji geliştiren uygulamalardan kaynaklanan auranın aşırı enerjilendiği bir durum) ve diğer ciddi hastalıklarda çalışma tekniklerini öğrenirsiniz. Eğitici şifa: Hastalıklı hücrelerin ve organların bilincini etkileyerek ve yeniden programlayarak iyileşmeyi hızlandırmaya yardımcı olmayı öğrenirsiniz.

Ve daha fazlası…

MCKS PRANİK PSİKOTERAPİ®

Süre: 1 gün veya 2 akşam

Önkoşul: Temel ve İleri Pranik Şifa Eğitimi.

PRANİK PSİKOTERAPİ, PRANİK ŞİFA tekniklerinin duygusal ve zihinsel dengesizlikleri iyileştirmek ve yatıştırmak için uygulanmasıdır. Negatif duygular ve travmatik deneyimler esasen negatif düşünce formlarıdır ve duygusal enerjiler aurada ve kritik enerji merkezlerinde barınır. Bu enerjilerin salıverilmesi çoğunlukla zordur, herhangi bir gelişme yaşanması için aylarca veya hatta yıllarca geleneksel psikoterapi gerektirir. Ancak PRANİK PSİKOTERAPİ size bu köstekleyici enerji kalıplarını hızla ve güvenle salıverme yeteneğini sunar.

PRANİK PSİKOTERAPİ’ DE, fobilerin, içtepilerin ve bağımlılıkların çok kısa süre içinde yatıştırılması için, etkilenmiş çakralarda ileri enerjisel

çekip çıkarma (temizleme) tekniklerini öğrenirsiniz. Ancak belki de en önemlisi, PRANİK PSİKOTERAPİ hastanın potansiyel olarak utandırıcı herhangi kişisel bilgileri ortaya çıkarmak zorunda olmadan uygulanabilir. Sadece ilk seansta, bir fobinin yüzde 70 – 90 azalması olağandışı değildir. Aslında, kurs süresi boyunca öğrencilerin partnerlerinin sahip olduğu gerçek yaşam duygusal sorunlarını tamamen uzaklaştırmak için ellerinden geleni yapmalarını teşvik ediyoruz.

PRANİK PSİKOTERAPİDE kapsanan diğer bazı konular şunlardır:

Gerilim, asabiyet, keder ve endişe için kendine şifa uygulama. Gelecekteki ihlalleri önlemek için çakralardaki hasarlı veya çatlak koruyucu ağları onarmak. Başarmanızı engelleyebilen, çocukluk sırasında edindiğiniz negatif programları temizlemek. Panik atak, asabiyet, kötü şans veya hatta maddi yıkıma neden olabilecek psişik saldırıların etkilerini iyileştirmek. Çakralarınızı, auranızı ve mal ve mülkünüzü korumak için koruma teknikleri. Etrafınızdaki diğer insanların negatif etkilerini (kıskançlık, haset, öfke vs) uzaklaştırmak. İçtepili davranışlar, fobiler, sigara, alkol, uyuşturucu, yemek ve şeker bağımlılıkları ve hatta depresyon gibi problemlerin negatif enerjilerini ve kalıplarını çıkarıp yok etmek.

Ve daha fazlası…

MCKS PRANİK KRİSTAL ŞİFASI®

Süre: 1,5 gün veya 2 akşam

Önkoşul: Temel, İleri Pranik Şifa, Pranik Psikoterapi eğitimleri

PRANİK KRİSTAL ŞİFASI’nda şifa yeteneğinizi, ruhsallığınızı ve bereketinizi güçlendirebilecek Dünya Ana’nın değerli armağanları, kristaller ve yarı değerli taşlardan birinin gücünü nasıl kullanacağınızı öğrenirsiniz.

Öğretilen bazı konular:

Özel kristaller kullanarak şifa yeteneğinizi 200 kat veya daha fazla artırmak. Auranızdan negatif duyguları ve hastalıklı enerjileri hızla ve kolayca çıkarmak. Çakralarınızı aktive etmek ve canlandırmak. Şifa yaparken danışanlarınızdan hastalıklı enerjileri emmemeniz için kişisel engeller ve kalkanlar yaratmak. Kristalleri yüzde bin veya daha fazla güçlendirmek için kutsamak.

· Sevdikleriniz ve iş arkadaşlarınız için yüzükleri, kolyeleri ve mücevherleri iyi sağlık ve bereket çekmek için kutsamak.

· Kristalleri psişik saldırılara karşı koruyucu tılsım olarak kullanmak.

Hangi kristallerin ve taşların hangi amaçlar için uygun olduğunu öğrenmek. Güç, şifa ve bereket için sihirbazların ve üstat şifacıların sırrını, güç yüzüklerini kullanmak. Hızlı iyileşmeyi kolaylaştırmak için renkli kristallerin renkli pranik enerjilerini kullanmak. Belirli enerjileri demirlemek için kristalleri öğrenmek. Psişik saldırıları emmek ve başka

yöne çevirmek için obsidian gibi özel kristalleri kullanmak. Yanlış kristalleri veya yarı değerli taşları takmanın neden maddi zorluklara neden olabileceğini öğrenmek. Belirli kristalleri veya yarı değerli taşları takmanın neden size psişik saldırıları çekebileceğini öğrenmek. Bir kristalin gerçek gücünü belirleyen beş faktörü öğrenmek. Kristalleri şifa için programlamak.

Ve daha fazlası…

PRANİK PSİŞİK KENDİNİ KORUMA®

Süre: 1,5 gün veya 2 akşam

Önkoşul: Temel, İleri Pranik Şifa, Pranik Psikoterapi ve Pranik Kristal Şifa eğitimleri

Düşünce formları ve duygusal enerjiler dünyasında yüzüyoruz, bunların hepsi bizim için yararlı değildir. Aslında, negatif ve zararlı enerjilerle sürekli olarak bombardıman ediliyoruz. Kendinizi bu kirleticilere karşı doğru şekilde korumazsanız, ruhsal, zihinsel, duygusal, fiziksel ve finansal olarak etkilenebilirsiniz.

PRANİK PSİŞİK KENDİNİ KORUMA size kendinizi, kişisel eşyalarınızı, çevrenizi ve sevdiklerinizi doğru şekilde korumak için pranik enerjileri kullanmanın bilimsel yollarını öğretir. PRANİK PSİŞİK KENDİNİ KORUMA size kendinizi ve sevdiklerinizi psişik saldırılardan, negatif niyetlerden, kötü niyetli varlıklardan ve enerji kirliliğinden korumayı öğretir. Aşağıdakiler kapsanan konular arasındadır:

İhlalleri önlemek için aurayı kapatmak. Psişik saldırıların nasıl başlatıldığını ve kendinizi bunlardan nasıl koruyacağınızı anlamak. Bereketi sağlamak için işyerinizin etrafına koruyucu aura yerleştirmek. Koruma, güçlendirme ve iyi talih için kutsal nesneler kullanmak. Özellikle şifacılar için, ileri psişik kendini koruma tekniklerini uygulamak. Finansal varlıklarınız dahil, kişisel eşyalarınızı korumak. Ruhsal, zihinsel, duygusal, eterik ve fiziksel planlarda koruma için çok boyutlu korunma. Enerji alanlarınıza önceden nüfuz etmiş olan saldırılar için çözümler yerleştirme. Bir kalkanı zayıflatabilen dört adet kritik faktöre karşı korunma. Öfkeli psişik bir saldırganı kendi tarafınıza çekmek için sevginin gücünü kullanmak. Korunmanız için yeterli enerjiyi oluşturmak ve optimum korunma için, enerjiyi gözünde canlandırma ve niyet ile birleştirmek. Meleklerden, üstatlardan ve öğretmenlerden kapsamlı korunma almak için kadim Sihir Çemberleri Ritüelini kullanmak. İşinizi ve mali durumunuzu kıskanç rakiplerden ve onların negatif titreşimlerinden korumak. Çocuklarınızın değerli ve masum bilincini uyuşturucuların sıkıntı veren varlıklarından ve akranlarının negatif programlamalarından korumak. Yerinde olduğunu ve çalıştığını bilmeniz için kalkanlarınızın kuvvetini ve bütünlüğünü taramak. Kaotik bir iş veya ev ortamında içsel huzuru ve sakinliği deneyimlemek. “Psişik vampirlerin” değerli yaşam

gücünüzü çekmesini durdurmak. Geleneksel beyaz ışık balonunun gerçek psişik savaş dünyasında neden sabit kalmadığını, dayanmadığını ve PRANİK PSİŞİK KENDİNİ KORUMA kalkanının neden daha etkili olduğunu öğrenmek. Düzgün olmayan korunmanın kişinin, neden başkası değil de kendisi tarafından psişik saldırı altında olduğunu düşünmesine neden olabileceğini öğrenmek. “Kötü talihe” neyin neden olduğunu ve bunu İYİ TALİHE değiştirmeyi öğrenmek.

Ve daha fazlası . . .

YÜKSEK RUH İLE BİRLİĞE ULAŞMAK®

Önkoşul: Temel Pranik Şifa eğitimi

Yüzyıllardır gizli tutulan kadim meditasyonlar ilk kez ifşa ediliyor ve halka öğretiliyor. Bu teknikler enkarne ruhunuzu (çoğunlukla kişilik veya düşük benlik olarak tanımlanır) Yüksek Ruhunuz (Yüksek Benliğiniz) ile Birliğe hızlandırmayı sağlar. Bu fenomen “Ruhu Kavrayış”, “Aydınlanma” veya “Kendini Gerçekleştirme” olarak bilinir.

Yüksek Ruh hepimizin içindeki Tanrı’nın Kutsallığının tohumudur. Yüksek Ruh vasıtasıyla, bizler Tanrı’nın suretinde yapılırız!

Yüksek Ruhumuz ile Bir Olarak, hepimizin içindeki “BEN’İM”, Mesih, Buddha, Shiva, Krishna Doğası ile Bir oluruz…

Mavi İnci, 12 nci Çakra, Kundalini Shakti’yi Yükseltmek için Tıp Caduceus (Tıp sembolü), Gümüş Kordonların İçsel Sırlarını Öğrenin…

Yoğun ve kaotik iş/ev ortamının ortasında Huzur, Sakinlik ve Berraklığı deneyimlemeyi öğrenin. Sevdiklerinizi birlikte meditasyon yapmaya davet edin ve Ruhsal Yakınlığı deneyimleyin ve birbirinize karşı sevginizi yeniden canlandırın.

Eski duygusal yüklerinizi nasıl salıvereceğinizi ve tüm ilişkilerinizde pozitif değişimler yaratmayı öğrenin.

İçsel Dinginliğe hızla ulaşmak için Güç Sözcüklerini (mantralar) kullanın. “Yuvaya Geliş ve Her Şey ile Bir Olmayı” deneyimleyin. Meditasyon süresinde Bilincin ve Farkındalığın Tam Huzurunun ve Genişlemesinin eşsiz halini deneyimleyin.

Ruhunuzun Doğasını ve onun zamansız enkarnasyonlardaki yolculuğunu keşfedin.

· Ruhunuzun anne babanızı ve doğum yerinizi nasıl seçtiğini öğrenin.

· 12 nci Çakranın tam yerini ve işlevini öğrenin.

· İçinizdeki “Mavi İnci” veya “Bilinç Tohumu”nun İçsel Işığını ve Yoğun Vecdini deneyimleyin.

· Aurik alanınızdaki enerjisel tohumların varlığını ve bunların Ruhsal, Zihinsel, Duygusal ve Fiziksel yaşamlarınızı nasıl etkilediğini öğrenin. Bu “enerjisel DNA kaydediciler” süptill ve fiziksel bedenlerinizin oluşumu için “mavikopyaları” içerirler.

· Yüksek Ruhunuz ve enkarne ruhunuz arasındaki “iletişim kablosunun” büyüklüğünü artırın. Bu, dinsel resimlerde ışıklandırılmış haleye inen bir ışık şaftı şeklinde görülür. Ayrıca Hıristiyan terminolojisinde “Kutsal Ruhun İnişi” olarak tanımlanır. Günlük yaşamınızda Ruhunuzu denetimleyin.

· 3 Gümüş Kordonunuzun Sırlarını, İçsel Tıp Sembolünün ve bunun Kundalini Shakti’yi Güvenli bir Şekilde uyandırmakla nasıl ilişkili olduğunu keşfedin.

Ve daha fazlası…

http://www.kosulsuz-sevgi.com/egitimler/pranik-sifa/

About ruhsalbilimler

Bunuda Gördünüz Mü ?

Çayyolunda Psikolog

Vizyonumuz;  Dün; İptal edilmiş bir çek  Yarın; Emre yazılmış bir senet Bugün ; Peşin Para ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir