Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Hayatımız ve İlişkiler / SEBAHAT ALTINKAYNAK KİMDİR?

SEBAHAT ALTINKAYNAK KİMDİR?

Yoga Eğitmeni ve Nefes Terapisti

Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu. Öğretmenlik yaptığı yıllar içerisinde Uzakdoğu felsefesini araştırarak kendisini bu alanda geliştirmiştir. Uzun yıllar süren klasik yoga eğitimlerini yerli ve yabancı hocalarla çalışarak almıştır. Çalışmalarında, farkındalık, konsantrasyon ve kaygı konularına özel bir yer ayırmakta; nefesin iyileştirici gücünü kullanmaktadır. Eğitimci, NLP Trainer ve Aile Danışmanı olarak uzun yıllar kişisel gelişim, çocukla iletişim, kendilik, farkındalık , organize olmak, hedef oluşturmak konularında seminerler vermiş, bireysel danışmanlıklar ve grup çalışmaları yapmıştır. Çocuk yogası konusunda uzmanlık kazanarak pek çok etkinlik, yaratıcı öyküleme ve oyunla çocukların yaşamında farklılıklar oluşturmaktadır.

Çalışmalarını, çocuk , ergen, orta ve ileri yaş gruplarıyla yoga eğitimleri, nefes terapi, nefes ve yoga kampları, çocuk atölyeleri etkinlikleriyle devam ettirmektedir.

About ruhsalbilimler

Bunuda Gördünüz Mü ?

CEM YAĞIBASAN İLE TAİ CHİ CHUAN

Pekin Spor Üni. Wu Shu Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. XU WEI JUN’un öğrencisi Her ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir